A416-1-24V
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
2 varianter
Utvald variant:
A416-1-24V
Kulventil 2V G1 Syrafast, Vriddon 24VDC
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Hydraspecma
Model code
MU310025-NE032100
Package size
Barcode
314295
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information
Product datasheet
Others has been looking for
Kulventil BKH 2-väg Utv-M18x1.5 DN10 12L SW9 500bar Syrafast