8660-24-38S
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
2 varianter
Valgt variant:
8660-24-38S
GÄNGFLÄNS, KOD 62, UTV-M
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter flange
63.5 mm
Diameter rør
38 mm
Flange
1.1/2 "
Flange SAE/DIN
6000 PSI
Gevind udvendig metrisk
M52x2
Materiale
Steel
Model kode
CAG-605-38S-W66
Mærke navn
Stauff
Nøglevidde
46 mm
O-ring
47,22X3,53 mm
Overfladebehandling
Zinc-plated
Serie
SAE J518 Code 62
Tryk maks.
400 bar