737-20-20-ST
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
66 varianter
Utvald variant:
737-20-20-ST
Adapter Rak, Utv-G 1.1/4'', Inv-G 1.1/4'', Stiftad Mutter
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
I.M.M Hydraulics
CH1
50 mm
CH3
50 mm
F
G 1.1/4 BSP
F1
G 1.1/4 BSP
L
54,5 mm
L2
20 mm
Material
Steel
Model code
Pressure max.
160 bar
Surface treatment
Electro zinc plated
Thread inner
Thread outer
Ø tube
32 mm mm
Förpackningsstorlek
Streckkod
196470
Bruttovikt
0,527 Kg
Nettovikt
0,527 Kg
Ursprungsland
ita
Produktinformation
Måttskiss
Product datasheet
Andra tittar på
Pipe end 1.1/4 BSP
Pipe end 1.1/4 BSP
Artikelnummer:
939-20
25 st
Adapter 90K, Utv-G 11/4'', Ställbar
Artikelnummer:
Elbow adapter 90° BSP male x BSPT male
10 st
Elbow 1.1/4" BSP x 1.1/4" BSPT
Elbow 1.1/4" BSP x 1.1/4" BSPT
Adaptor 1.1/4 BSP x 1.1/2 BSP
Adaptor 1.1/4 BSP x 1.1/2 BSP
Adapter Rak, Utv-G 1'', Inv-G 11/4''
30 st
Adaptor 1.1/4 BSP x 1.1/4 BSP
Adaptor 1.1/4 BSP x 1.1/4 BSP
Adaptor 3/4 BSPx1/2 BSP
Adaptor 3/4 BSPx1/2 BSP
Adapter Rak, Inv-G 1.1/4'', Inv-G 1.1/4''
15 st
Adapter NPTF female x NPTF female
Adapter Rak Inv-NPT
Adapter Rak Inv-NPT
Adapter BSP female x BSP female
End cap adapter BSP female
End cap adapter BSP female
Elbow 3/4 BSP Cast
Elbow 3/4 BSP Cast
30 st
Adapter 45K, Utv-G 11/4'', Inv-G 11/4'', Smidd
638-20-20-S
8 st
Elbow swept 45° 1.1/4" male x 1.1/4" female
Elbow swept 45° 1" male x 1" female
Elbow 1/2 BSP
Elbow 1/2 BSP
10 st
Adaptor 1/2 BSP Male x female
Adaptor 1/2 BSP Male x female
Elbow 22mm
Elbow 22mm