6012-12-20S
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
31 variants
Chosen variant:
6012-12-20S
Adapter Rak, Utv-M30x2, Utv-G 3/4''
Specifications
Dimensions and shipping
Angle
0 °
Brand Name
Hydraspecma
Diameter pipe
20 mm
Material
Steel
Pressure max.
400 bar
Series
S
Temperature max.
+400 °C
Temperature min.
-60 °C