5TIR108307
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
5TIR108307
SD6 boltkit 6 sections
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Walvoil
Flow rate nominal LMin
45 lpm
Length
307 mm
Number of sections
6
Pressure max.
315 bar
Torque tightening
30 Nm