4722-18-06-SY
Pakkauskoko:
1 st
Pienin tilausmäärä on:
1 st
KATSO MUUT VARIANTIT
32 varianttia
Valittu variantti:
4722-18-06-SY
3/8" Insert - (18L) M24x1.5 female - AISI316
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Kiristysmomentti
40 Nm
Kulma
0 °
L
59,5 mm
L1
29,5 mm
Laatu
1.4571 / AISI316Ti
Letkun kytkentätyyppi
For separate ferrule
Letkunhalkaisija sis.
3/8 "
Lämpötila max.
+100 °C
Lämpötila min.
-30 °C
Materiaali
Stainless steel
Putken halkaisija
18 mm