313M12X1.25
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
10 varianter
Valgt variant:
313M12X1.25
Banjobult M12x1,25, L=30, C=24
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter pipe
12 mm
Length without head
24 mm
Material
Steel
Thread outer metric
M12x1,25
Total length
30 mm