230D25-SY
Förpackningsstorlek:
4 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
55 varianter
Utvald variant:
230D25-SY
Pari clamp 220-230mm - 25x1.0mm - 2 bolts - AISI316
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Power-Flex APS
Diameter max.
230 mm
Diameter min.
220 mm
Hexagon
6 mm
Material
Stainless steel
Material quality
1.4404 / AISI316L
Material quality band
1.4404 / AISI316L
Material quality bolt
A4-70
Model code
SK 2/230 VA
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Thread of bolt metric
M8
Width
25 mm
Förpackningsstorlek
4 st
Streckkod
211584
Bruttovikt
0,05 Kg
Nettovikt
0,05 Kg
Ursprungsland
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Powerclamps stainless steel hose clamp type SK2 VA.
Product datasheet
Andra tittar på
Powerclamps
Powerclamps
Artikelnummer:
115D25
10 st
Powerclamps VA double hose clamps, stainless
Artikelnummer:
130D25-SY
10 st
Pari clamp 220-230mm - 25x1.0mm - 2 bolts