20L000018Z
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
11 variants
Chosen variant:
20L000018Z
Regulating out banjo bolts G1/8 single stacking
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Pressure max.
18 bar
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-20 °C
Thread
G 1/8 BSP
Vacuum max.
18 bar
Förpackningsstorlek
Streckkod
458673
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
ita
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Pneufit banjobult G1/8 single justerbar in
Product datasheet
Andra tittar på
Adapter 90 Vridbar Ø4 mm 1/4
Adapter 90 Vridbar Ø4 mm 1/4