Coupling 1.1/4, M52x2 male 38S 20G-38MDH Gates MegaCrimp
Connection: Male DIN 24° cone.
Sealing: Metal against metal.
Artikelnummer:
20G38MDH
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
A
94,4 mm
Angle
0 °
B
49,1 mm
Brand Name
Gates
1.1/4"
Diameter pipe
38 mm
H
55 mm