20A000018Z
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
8 varianter
Utvald variant:
20A000018Z
Banjo body non regulating stacking G1/8 single
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Pressure max.
18 bar
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-20 °C
Thread
G 1/8 BSP
Vacuum max.
18 bar
Förpackningsstorlek
Streckkod
458671
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
ita
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Pneufit banjobult G1/8 single
Product datasheet
Andra tittar på
Adapter 90 Vridbar Ø4 mm 1/4
Adapter 90 Vridbar Ø4 mm 1/4