Coil M13-120RA-18.5W-DN
Coil M13-120RA-18.5W-DN
Artikelnummer:
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
Brand Name
Danfoss
Current type
AC
Diameter inner
13.15 mm
Length
39.3 mm
Model
M13
Model code
M13-120RA-18.5W-DN
Plug type
DIN 43650 Form A
Power W
18.5 W
Protection class
IP 65
Rectifier built-in
Yes
Voltage
120 V