Coil M13-12D-20W-DE
Coil M13-12D-20W-DE
…
Læs mere
Varenummer:
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
19 varianter
Valgt variant:
Coil M13-12D-20W-DE
Specifications
Dimensions and shipping
Effekt W
20 W
Model kode
M13-12D-20W-DE
Mærke navn
Danfoss
Spænding
12 V
Strømtype
DC
Package size
Barcode
451296
Gross weight
0,20 Kg
Net weight
0,20 Kg
Country of origin
ITA
Intrastat code
Product information
Coil M13-12D-20W-DE
Links
Product datasheet
Product datasheet
Others has been looking for
Coil M19-24RA-33W-DN
Coil M19-24RA-33W-DN
Partnumber:
Package size:
Min. order quantity is:
Spole Duplomatic DS3 220DC DIN kontakt
Partnumber:
C22S3-D220K1/12
Min. order quantity is:
Spole SUN 24VDC DIN-A 25W id=16 L=50,5mm
740224D
Coil 24 VDC
Coil 24 VDC
MR-060-O-24DC
Spole Vickers 24VDC
Spole Vickers 24VDC
300AA00128A
Spole Vickers 24V för DG4V3 DIN
507848
Spole SUN 24VDC J-T 22W
Spole SUN 24VDC J-T 22W