Coil M19-24D-33W-DN
Coil M19-24D-33W-DN
Artikelnummer:
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
Brand Name
Danfoss
Current type
DC
Diameter inner
19.1 mm
Length
56 mm
Model
M19
Plug type
DIN 43650 Form A
Power W
33 W
Protection class
IP 65
Voltage
24 V