160D25-SY
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
55 varianter
Utvald variant:
160D25-SY
Pari clamp 150-160mm - 25x1.0mm - 2 bolts - AISI316
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Bredd
20 mm
Bultgänga metrisk
M6
Diameter min.
150 mm
Diameter max.
160 mm
Materialkvalitet
1.4404 / AISI316L
Materialkvalitet band
1.4404 / AISI316L
Materialkvalitet bult
A4-70
Modell kod
SK 2/160 VA
Märke namn
Power-Flex APS
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Sexkant
5 mm
Tillverkningsmaterial
Stainless steel
Pakke str.
10 st
Stregkode
431957
Brutto vægt
0,05 Kg
Netto vægt
0,05 Kg
Oprindelsesland
Intrastat varekode
Produkt information
Powerclamps stainless steel hose clamp type SK2 VA.
Product datasheet
Others has been looking for
Pari clamp 150-160mm - 25x1.0mm - 2 bolts