157B2125
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
25 varianter
Utvald variant:
157B2125
PVLP63 shock valve 125 bar
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Mærke navn
Danfoss
Temperatur maks.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tryk maks.
125 bar
Förpackningsstorlek
Streckkod
140272
Bruttovikt
0,05 Kg
Nettovikt
0,05 Kg
Ursprungsland
Intrastat artikelkod
Produktinformation
PVLP63 shock valve 125 bar
Technical data
Andra tittar på
Spaklock PVG32 Aluminium m. spak
Artikelnummer:
157B3171
P-sats för PVG32, PVM/PVH/PVMD/PVMR/PVMF
Artikelnummer:
157B3999
Elmodul PVEO PVG32 on-off DIN 24VDC