148-15X202-08
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
14 variants
Chosen variant:
148-15X202-08
BANJOADAPT RÖR D15 L202mm /BANJO G1/2
Specifications
Dimensions and shipping
Angle
0 °
Banjo size
1/2 "
Brand Name
OM Oleodinamica Marchesini
Diameter banjo
21.2 mm
Diameter pipe
15 mm
H
22 mm
L
202 mm
Material
Steel
Pressure max.
280 bar
Surface treatment
Zinc-plated
ØC
21,2 mm
ØV
15 mm
Package size
Barcode
197862
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ita
Product information
Measure sketch
Product datasheet
Others has been looking for
Elbow 1/2 BSP
Elbow 1/2 BSP
Partnumber:
10 st
Min. order quantity is:
Adaptor 1/2 BSP Male x female
Adaptor 1/2 BSP Male x female
Partnumber:
10 st
BAU81-09-06
BAU81-09-06
Elbow 1/2 BSP, short Fabricated version for seal
Elbow 22mm
Elbow 22mm
488-M22-M22
Pipe end 1.1/4 BSP
Pipe end 1.1/4 BSP
25 st
Huv, Inv-G 1/8''
Huv, Inv-G 1/8''
200 st
Adapter Banjo, Utv-M18L, Banjo för M22
152-18L-M22
Pipe end 1/4 BSP
Pipe end 1/4 BSP
50 st
Banjo with nut and cutting ring ø18mm x Ø12L