148-12X199-06
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
14 varianter
Valgt variant:
148-12X199-06
Pipe with banjo 3/8 l=199mm
Specifications
Dimensions and shipping
Angle
0 °
Banjo size
3/8 "
Brand Name
OM Oleodinamica Marchesini
Diameter banjo
17 mm
Diameter pipe
12 mm
H
17 mm
L
199 mm
Material
Steel
Model code
R1250
Pressure max.
350 bar
Surface treatment
Zinc-plated
ØC
17 mm
ØV
12 mm
Package size
Barcode
197859
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ITA
Intrastat code
Product information
Measure sketch
Pipe with banjo 3/8 l=199mm