130D25-SY
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
55 varianter
Utvald variant:
130D25-SY
Pari clamp 120-130mm - 25x1.0mm - 2 bolts - AISI316
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Power-Flex APS
Diameter max.
130 mm
Diameter min.
120 mm
Hexagon
6 mm
Material
Stainless steel
Material quality
1.4404 / AISI316L
Material quality band
1.4404 / AISI316L
Material quality bolt
A4-70
Model code
SK 2/130 VA
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Thread of bolt metric
M6
Width
20 mm
Förpackningsstorlek
10 st
Streckkod
431954
Bruttovikt
0,22 Kg
Nettovikt
0,22 Kg
Ursprungsland
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Powerclamps stainless steel hose clamp type SK2 VA.
Product datasheet
Andra tittar på
Powerclamps
Powerclamps
Artikelnummer:
115D25
Powerclamps VA double hose clamps, stainless
Artikelnummer:
130D25-SY
Pari clamp 120-130mm - 25x1.0mm - 2 bolts