Coupling 3/4 M30x2 male 20S 12G-20MDH Gates MegaCrimp
Connection: Male DIN 24° cone.
Sealing: Metal against metal.
Artikelnummer:
12G20MDH
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
A
87 mm
Angle
0 °
B
36 mm
Brand Name
Gates
Corrosion resistance
DN
20 mm
Diameter pipe
20 mm
H
32 mm