1056-06-L1000
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
13 varianter
Utvald variant:
1056-06-L1000
NIPPELRÖR UTV-R L=1000 MM
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Angle
0 °
L
1000 mm
Thread outer
G 3/8 BSP
Förpackningsstorlek
Streckkod
435330
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
deu
Produktinformation
Product datasheet
Andra tittar på
LOCK PRESSAL MED KEDJA 63MM
LOCK PRESSAL MED KEDJA 63MM