1056-06-L1000
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
13 varianter
Utvald variant:
1056-06-L1000
NIPPELRÖR UTV-R L=1000 MM
Specifications
Dimensions and shipping
Angle
0 °
L
1000 mm
Thread outer
G 3/8 BSP
Package size
Barcode
435330
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information
Product datasheet
Others has been looking for
LOCK PRESSAL MED KEDJA 63MM
LOCK PRESSAL MED KEDJA 63MM
Partnumber:
Package size:
Min. order quantity is:
Partnumber:
10 st
Min. order quantity is:
Slangnippel R3/4 till SL3/4, Syrafast
3822-12-12-SY
IBC Ext S60x6 - Kamlock DN40 1.1/2" Stainless steel
IBCF60A150-SS
Packning NBR/PTFE Camlock 3''
Packning NBR/PTFE Camlock 3''
RNP-80
Palopostiliitin AL ulkokierre
Palopostiliitin AL ulkokierre
PLUA080X080
Ångkoppling Hane Ø 1/2'', EN14423, Syrafast
RMSR013
Adapter Rak, Utv-KR 3/4'', Syrafast
2501-3/4-SY
Adapter Rak, Utv-R, Syrafast
Adapter Rak, Utv-R, Syrafast
E.P.T. gasket 1'
E.P.T. gasket 1'
RE-25
Klokoppling 32 Ø1/2'', SMS1176
Klokoppling 32 Ø1/2'', SMS1176
2 st
Brandkoppling Pressal SL 76mm
Brandkoppling Pressal SL 76mm