0.75KW1500B3B5-AL-B
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
4 varianter
Utvald variant:
0.75KW1500B3B5-AL-B
Elmotor T3A80B-4, IE3 0.75kW 1420rpm
Specifications
Dimensions and shipping
Current type
AC
Diameter flange
200 mm
Efficiency class
IE2
Motor size
80 IEC
Mountingtype
B3/B5
Power
1 Hp
Power
0.75 kW
Rotational speed at 50 Hz
1440 rpm
Shaft diameter
19 mm
Voltage
230, 400 V