C22S3-D12K2/11
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
5 varianter
Valgt variant:
C22S3-D12K2/11
Spole Duplomatic DS3 12VDC AMP junior ID=22 L=50
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter inv.
22 mm
Effekt W
33 W
Kontakt typ
AMP
Längd
50 mm
Märke namn
Duplomatic
Spänning
12 V
Ström
DC
Pakke str.
Stregkode
415632
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
ita
Produkt information
Spole Duplomatic DS3 12VDC AMP junior
Others has been looking for
Coil M19-24RA-33W-DN
Coil M19-24RA-33W-DN
Partnumber:
Package size:
Min. order quantity is:
Spole Duplomatic DS3 220DC DIN kontakt
Partnumber:
C22S3-D220K1/12
Package size:
Min. order quantity is:
Spole SUN 24VDC DIN-A 25W id=16 L=50,5mm
740224D
Coil 24 VDC
Coil 24 VDC
MR-060-O-24DC
Spole Vickers 24VDC
Spole Vickers 24VDC
300AA00128A
Spole Vickers 24V för DG4V3 DIN
507848
Spole SUN 24VDC J-T 22W
Spole SUN 24VDC J-T 22W