UN40X55X10
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
63 varianter
Valgt variant:
UN40X55X10
Piston seal
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inner
40 mm
Diameter outer
55 mm
H
10 mm
Material
Polyurethane
Pressure max.
400 bar
Temperature max.
+100 °C