STOPFA6365
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
38 varianter
Valgt variant:
STOPFA6365
Stopflex Hose band Ø63-65mm
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter maks.
65 mm
Diameter min.
63 mm
Mærke navn
OP Srl
Pakke str.
0 pcs
Stregkode
Brutto vægt
0,15 Kg
Netto vægt
0,15 Kg
Oprindelsesland
ITA
Intrastat varekode
Produkt information
Stopflex® hose clamp for hydraulic hose.
Product catalog
Andre kigger på
Ring og 450mm wire t.M 12 bolt
Ring og 450mm wire t.M 12 bolt
Varenummer:
STOPFUSAE125
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Ring og 300mm wire 30,5mm til DIN2353
Varenummer:
STOPFUDIN305
Ring og 450mm wire 36,5mm til DIN2353
STOPFUDIN365
Ring og 300mm wire 14,5mm til DIN2353
STOPFUDIN145
Stopflex spændebånd ø60-62mm
Stopflex spændebånd ø60-62mm
STOPFA6062
STOPFA2021
Sikkerheds wire til luftslange - 1/2"-2" - 500mm - WCB1
Sikkerheds wire til luftsl. WCA2 1.1/2" - 3"
Ring og 300mm wire 24,5mm til DIN2353
STOPFUDIN245
Ring og 450mm wire 49,0mm til DIN2353