SLK7635PP
Pakke str.:
10 par
Min. bestillingsenhed er:
1 par
SE ANDRE VARIANTER
43 varianter
Valgt variant:
SLK7635PP
Rörklamma Ø63.5mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Antal bolte
2
Bredde
30 mm
D1
63,5 mm
DIN størrelse
7
Diameter rør
63,5 mm
Farve
Grön
Gruppe Stauff
7
H
93 mm
L1
121 mm
L2
94 mm
Materiale
Polypropylen
Model kode
763.5-PP
Mærke navn
Stauff
S
0,8 mm
Standard DIN
DIN 3015 part 1
Temperatur maks.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tilspændingsmoment
8 Nm
Type
Profilerad
Pakke str.
10 par
Stregkode
254095
Brutto vægt
0,11 Kg
Netto vægt
0,11 Kg
Oprindelsesland
DEU
Intrastat varekode
Produkt information
Målskitse
Data sheet
3D-fil
Links
Produktkatalog
Bemærk: Åbning af 3D-filer kræver et program der understøtter fil-formatet
Produktkatalog
Andre kigger på
Svetsplatta 19-25.4mm, DIN3015 Lätta Serien
Varenummer:
SP3
25 st
Rörklamma Ø22mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
Varenummer:
SLK322PP
25 par
Rörklamma Komplett Ø10mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen
SP110PPDPAS
1 st
SP6
25 st
Rörklamma Ø25mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK325PP
25 par
SP2
Rörklamma Komplett Ø16mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen
SP216PPDPAS
1 st
Täckplatta 6-12mm, DIN305 Lätta Serien, Syrafast
DP1A-SY
Rörklamma Ø42mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK542PP
Min. bestillingsenhed er:
1 par
Rörklamma Ø12mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK112APP
Rörklamma Ø20mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK320PP
Täckplatta 19-25.4mm, DIN305 Lätta Serien
DP3
Svetsplatta 6-12mm, DIN3015 Lätta Serien
SP1A
Svetsplatta 12.7-18mm, DIN3015 Lätta Serien, Syrafast
SP2-SY
Rörklamma Ø44.5mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK6445PP
Svetsplatta Förlängd 100mm, DIN3015 W2 Lätta Serien
SPV5
SP5
Rörklamma Komplett Ø50mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen
SP650PPDPAS
Täckplatta 6-12mm, DIN305 Lätta Serien
DP1A
Sexkantskruv M6x30, Lätta Serien
AS1
50 st
Rörklamma Ø8mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK108APP
Svetsplatta 6-12mm, DIN3015 Lätta Serien, Syrafast
SP1A-SY
Rörklamma Komplett Ø30mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen
SP430PPDPAS
Rörklamma Ø50mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK650PP
Rörklamma Ø33.7mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK5337PP
SLK112PP
DP2
Rörklamma Komplett Ø19mm, DIN3015 Lätta Serien, Aluminium
SM319ALIS
Rörklamma Komplett Ø20mm, DIN3015 Lätta Serien, Polyamid
SP320PADPAS
Rörklamma Ø10mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen