SLK217.2PP
Package size:
100 par
Min. order quantity is:
1 par
SEE OTHER VARIANTS
41 variants
Chosen variant:
SLK217.2PP
Rörklamma Ø17.2mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
Specifications
Dimensions and shipping
Bredde
30 mm
Farve
Svart
Materiale
Polypropylen
Mærke navn
Stauff
Standard DIN
DIN 3015 part 1
Temperatur maks.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tilspændingsmoment
8 Nm
Type
Profilerad
Package size
100 par
Barcode
298061
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information
Rörklammer, svart
Data sheet
Links
Produktkatalog
Produktkatalog
Others has been looking for
Clamp ø60.3 - Green PPH - DIN 7
Partnumber:
SLK7603PPH
1 par
Min. order quantity is:
Multi Weld plate - DIN 2 (10) - Phosphated
Partnumber:
RAP2/44
1 st
1 st
Weld plate - DIN 2 - Phosphated
SP2
25 st
Rörklamma Komplett Ø45mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen
SP6445PPDPAS
Clamp Body Size 5 Ø42.4mm Standard Series Polypropylene
SLK5424PPG
Weld plate - DIN 3 - Phosphated
SP3
25 st
Safety locking plate - DIN 3 - ZiNi
SIG3
Clamp ø6 - Alu - DIN 1
Clamp ø6 - Alu - DIN 1
SLK106AAL
25 par
Weld plate - DIN 7 - Phosphated
SP7
10 st
Clamp ø12 - Green PP - DIN 0
Clamp ø12 - Green PP - DIN 0
SLK112PPG
25 par
Täckplatta 6-12mm, DIN305 Lätta Serien, Rostfri
DP1A-RO
Clamp ø60.3 - Green PP - DIN 7
Clamp ø60.3 - Green PP - DIN 7
SLK7603PP
10 par
Pipe clamp Ø24mm. DIN3015 Lightweight Series. Polypropylene
SLK324PA
Rörklamma Komplett Ø14mm, DIN3015 Lätta Serien, Gummi
SP214GUDPAS
Rörklamma Komplett Ø16mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen
SP216PPGLI
Weld plate - DIN 5 - Stainless
Weld plate - DIN 5 - Stainless
SP5-SY
10 st
Rörklamma Slät Ø50mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK652PPHG
Clamp ø48.3 - Black PA - DIN 6
Clamp ø48.3 - Black PA - DIN 6
SLK6483PA
Rörklamma Slät Ø15mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK215PPH
Rörklamma Ø18mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK218PP
Rörklamma Ø20mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Gummi
SLK320SAH
Rörklamma Komplett Ø14mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen
SP214PPDPAS
Twin clamp 1/2
Twin clamp 1/2
C6TG.1/2
Twin clamp 3/8
Twin clamp 3/8
C5TG.3/8
Pipe clamp body for twin-hose - C-TG
C4TG.1/4
Clamp 10MM twin
Clamp 10MM twin
C4TG.10
Twin clamp 1/4
Twin clamp 1/4
C4TG.1/4
Clamp Body Size 6Ø44.5mm Standard Series Aluminium
SLK6445AL
Rörklamma Ø38mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Gummi
SLK538GU