Q2-30X38X06
Pakkauskoko:
0 pcs
Pienin tilausmäärä on:
1 pcs
KATSO MUUT VARIANTIT
8 varianttia
Valittu variantti:
Q2-30X38X06
Piston seal
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inner
30 mm
Diameter outer
38 mm
H
6 mm
Material
Rubber lining
Pressure max.
250 bar
Temperature max.
+100 °C