NH3050/35600
Pakkauskoko:
0 pcs
Pienin tilausmäärä on:
1 pcs
KATSO MUUT VARIANTIT
69 varianttia
Valittu variantti:
NH3050/35600
Double acting cylinder NH30-SD-50/35x600-S
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
205 mm
A1
69 mm
Alueen männän työntöpuoli
19.63 cm2
Alueen männän vetopuoli
10.01 cm2
Asennusmitta
805 mm
B
162 mm
C
42,5 mm
D
50 mm
E
52 mm
F
G 3/8 BSP
Halkaisija sylinteri
50 mm
Halkaisija varsi
35 mm
Halkaisijalta pallomainen laakeri
25 mm
Iskunpituus
600 mm
Kierre
G 3/8 BSP
Mallikoodi
NH30-SD-50/35x600-s
Paine max.
250 bar
Silmän leveyssylinteri
28 mm
Silmän yläleveys
40 mm
Tuotemerkit
LJM
d
35 mm