MF4001A10HB
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
23 varianter
Valgt variant:
MF4001A10HB
Filter element - MPF - 10my absolut
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
MP Filtri
Diameter hole
50 mm
Diameter outer
130 mm
Filtration
Absolute
Filtration degree
10 my
Flow rate nominal LMin
294 lpm
Length
160 mm
Model code
MF4001A10HBP01
Pressure max.
10 bar
Sealing material
NBR
Temperature max.
+110 °C
Temperature min.
-25 °C