MF1003A10HB
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
23 varianter
Valgt variant:
MF1003A10HB
Filter element - MPF - 10my absolut
Tillbehör (1)
Returfilter 125 l/min G1'' 10my absolut
Partnumber:
MPF1003AG3A10HBP01
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
MP Filtri
Diameter hole
40 mm
Diameter outer
70 mm
Filtration
Absolute
Filtration degree
10 my
Flow rate nominal LMin
123 lpm
Length
220 mm
Model code
MF1003A10HBP01
Pressure max.
10 bar
Sealing material
NBR
Temperature max.
+110 °C
Temperature min.
-25 °C