LNG417.217.2
Förpackningsstorlek:
25 Set
Minsta beställningskvantitet:
25 Set
SE ANDRA VARIANTER
8 varianter
Utvald variant:
LNG417.217.2
Light twin clamp ø17.2-17.2 - Green PP
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
B
14,5 mm
Brand Name
Stauff
Color
Green
D1
17,2 mm
D3
6,8 mm
Diameter pipe
17,2 mm
H
30,5 mm
L1
70 mm
L2
38 mm
Material
Polypropylene
Model code
LNGF-417.2/17.2-PP
Number of bolts
1
Temperature max.
+90 °C
Temperature min.
-30 °C
Type
Profiled
d2
17,2 mm