HP10-1-N1016
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
D
38 mm
Diameter rør
10 mm
Flow Nominel
100 lpm
Gevind udvendig metrisk
M16x1,5
ISO størrelse
12.5
Model kode
HP10-1-N1016
Mærke navn
Stauff
Pakningsmateriale
NBR
Standard ISO
ISO 7241-1-A
Størrelse
1/2 "
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryk maks.
250 bar
X
27 mm