GE40DO2RS
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
8 varianter
Utvald variant:
GE40DO2RS
Joint bearing
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inner
40 mm
Diameter outer
62 mm
Outer height
28 mm
Outer ring width
22 mm
Package size
0 pcs
Barcode
Gross weight
0,31 Kg
Net weight
0,31 Kg
Country of origin
Intrastat code
Product information
Sperical bearings. Type "2RS" has dual dust seal.
Andre kigger på
Kontramøtrik t/cylinder KH30
Kontramøtrik t/cylinder KH30
Varenummer:
RESH30/KONTR
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
1,2mm støttering BU30-50 OR 24,2x3,0
Varenummer:
25.00X30.00
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
Låsering NH30100
Låsering NH30100
L45-I68
L35-I55
Ledleje
Ledleje
GE45DO2RS
GE20DO2RS
Ledlejer sfærisk GE-2RS
Ledlejer sfærisk GE-2RS
GE50DO2RS
GE35DO2RS
GE50DO2RS
GE30DO2RS
GE15DO
Støttering t/O-ring cyl.KH30
Støttering t/O-ring cyl.KH30
RESH30/BU30
Afstandsring t/cylinder KH30
Afstandsring t/cylinder KH30
RESH30/AFSTR
Svejsebøs t/cylinder KH30
Svejsebøs t/cylinder KH30
RESH30/SVEJS
L20-I35
GE25DO2RS
Udv. låsering t/overdel H30
Udv. låsering t/overdel H30
RES-H30/SB50
Låsemøtrik, 5/8" UNF NH3040+50
Låsemøtrik, 5/8" UNF NH3040+50
SM10
Låsemøtrik, 1" UNF NH3080
Låsemøtrik, 1" UNF NH3080