Straight bulkhead - ø15L - with lock nut FI-GS-15L-W3-SKM
Temperature/pressurereduction:
-40°C - +120°C = 0%.
+120°C - +150°C = 11%.
+150°C - +175°C = 15%.
+175°C - +200°C = 19%.
+200°C - +250°C = 28%
Artikelnummer:
FXGS15LSKM
Förpackningsstorlek:
1 pcs
Minsta beställningskvantitet:
Diameter pipe
15 mm
Dimension L7 max
16 mm
L
57 mm
L1
27 mm
L2
12 mm
L3
46 mm
L4
31 mm
Model code
FI-GS-15L-W3-SKM
Pressure max.
400 bar
S1
27 mm
S2
30 mm
S3
27 mm
Temperature max.
+120 °C
Temperature min.
-40 °C
Thread outer metric
M22x1,5
d1
15 mm
d2
12 mm
Pakke str.
Stregkode
Brutto vægt
0,13 Kg
Netto vægt
0,13 Kg
Oprindelsesland
DEU
Intrastat varekode
Temperature/pressurereduction:
-40°C - +120°C = 0%.
+120°C - +150°C = 11%.
+150°C - +175°C = 15%.
+175°C - +200°C = 19%.
+200°C - +250°C = 28%