Kontraventil, Sterling D02B2-10.0N602
Artikelnummer:
D02B2-10.0N1
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
Ventilblok alu. 1/8 (2L)
Varenummer: 504A
Cavity
CAV02-2 (8-2)
Flow Nominel
45 lpm
Forureningsgrad maks.
18/16/13 - ISO 4406
Mærke navn
Hydraspecma
Olieviskositet anbefalet
15 - 50 cSt
Pakningsmateriale
NBR
Temperatur maks.
+121 °C
Temperatur min.
-34 °C
Tilspændingsmoment
40 Nm
Tryk maks.
420 bar
Tryk åbning
10 bar