AI10LR1/2X
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
42 varianter
Utvald variant:
AI10LR1/2X
Stud fitting female - ø10L x 1/2" BSP female
Tillbehör (1)
M10L nut ø10 M16x1,5
Artikelnummer:
M10L
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Angle
0 °
Brand Name
Gates
Corrosion resistance
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Diameter pipe
10 mm
Material
Steel
Model code
XAI10LR12ZN
Pressure max.
315 bar
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Safety factor
2.5
Series
L
Surface treatment
Zinc-Nickel plated
Temperature max.
+120 °C
Temperature min.
-40 °C