5TIR112544
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
5TIR112544
SD25/6 bolt kit 6 sections
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Walvoil
Flow rate nominal LMin
240 lpm
Length
544 mm
Number of sections
6
Pressure max.
315 bar
Torque tightening
50 Nm