4722-18-06-SY
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
32 variants
Chosen variant:
4722-18-06-SY
3/8" Insert - (18L) M24x1.5 female - AISI316
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rør
18 mm
L
59,5 mm
L1
29,5 mm
Materiale
Stainless steel
Materialekvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Mærke navn
Hydraspecma
Pakningsmateriale
FKM/FPM (Viton®)
Serie
L
Slangekoblingstype
For separate ferrule
Slangestørrelse
3/8 "
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tilspændingsmoment
40 Nm