Dobbelt rørholder ø12.7-12.7 - Grøn Glat Polypropylen - DIN 2 Twin - 212.7/12.7-PP-H
Varenummer:
212.712.7PPH
Pakke str.:
0 Set
Min. bestillingsenhed er:
1 Set
Sexkantskruv M8x35, Dubbla Serien
Partnumber: AS2D
GD-2D
Partnumber: GD2D
Weld plate - DIN 2 Twin - Phosphated
Partnumber: SP2D
Antal bultar
1
Bredd
30 mm
D1
12,7 mm
DIN storlek
2
Diameter rör
12,7 mm
Färg
Green
Grupp Stauff
2D
H
26 mm
L1
53 mm
L2
29 mm
Modell kod
212.7/12.7-PP-H
Märke namn
Stauff
S
0,7 mm
Standard DIN
DIN 3015 part 3
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Polypropylene
Typ
Smooth
d2
12,7 mm