1BKA1/2X35
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
5 variants
Chosen variant:
1BKA1/2X35
Flange 90° 1/2" BSP - (4) 35mm
Spare parts (1)
O-ring
Varenummer:
18.72X2.62
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Bolt dimension
M6x20 (x2) + M6x35 (x2) mm
Brand Name
Stauff
Holes circle
35 mm
I
35 mm
O-ring
18,72X2,62 mm
Pressure max.
315 bar
Shore
70
Surface treatment
White zinc plated
Thread inner
G 1/2 BSP
Pakke str.
0 pcs
Stregkode
Brutto vægt
0,32 Kg
Netto vægt
0,32 Kg
Oprindelsesland
ITA
Intrastat varekode
Produkt information
Målskitse
Flange 90° 1/2" BSP - (4) 35mm
Product datasheet
Andre kigger på
Flange 90° 1/2" BSP - (3) 40mm
Flange 90° 1/2" BSP - (3) 40mm
Varenummer:
2RG1/2X40
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Flange 90° 1/2" BSP - (3) 30mm
Flange 90° 1/2" BSP - (3) 30mm
1RGD1/2X30
Min. bestillingsenhed er:
Flange 90° 1/2" BSP - (2) 30mm
Flange 90° 1/2" BSP - (2) 30mm
1RA1/2X30
Flange elbow - BSP female
Flange elbow - BSP female
1RA3/8X30
Pump connection 90° 1/2" BSP - (4) 35mm - Stål
WP-LK35-G08-W3-K
Flange 90° 1/2" BSP - (4) 40mm - stål
WP-LK40-G08-W3-K
Flange 90° 1/2" BSP - (4) 40mm
Flange 90° 1/2" BSP - (4) 40mm
2BKA1/2X40
1BKA1/2X30
Angled flange, 1 1/2 RG
Angled flange, 1 1/2 RG
FG1.1/2X72
Flange 90° 1/2" BSP - (4) 30mm
Flange 90° 1/2" BSP - (4) 30mm
1BKA1/2X30
Angled flange, 1/2 RG
Angled flange, 1/2 RG
FG1/2X30
FG1.1/2X72
Angled flange, 1/2 RG ø26
Angled flange, 1/2 RG ø26
FG1/2X26
Flange 90° 3/4" BSP - (3) 40mm
Flange 90° 3/4" BSP - (3) 40mm
2RG3/4X40
Flange 90° 3/8" BSP - (3) 30mm
Flange 90° 3/8" BSP - (3) 30mm
1RGD3/8X30
Angled flange, 3/4 RG
Angled flange, 3/4 RG
FG3/4X40
Flange 90° 3/4" BSP - (4) 40mm
Flange 90° 3/4" BSP - (4) 40mm
2BKA3/4X40
Flange 90° 12L - (4) 35mm
Flange 90° 12L - (4) 35mm
RBA35/12
Flange 90° 1.1/4" BSP - (3xM12) 62mm
4RG114M12
Flange 90° 3/8" BSP - (2) 30mm
Flange 90° 3/8" BSP - (2) 30mm
1RA3/8X30
Pump connection 90° 3/8" BSP - (4) 35mm - Stål
WP-LK35-G06-W3-K
Pump connection 90° 1.1/4" BSP - (4) 55mm - Stål
WP-LK55-G20-W3-K
Pump connection 90° 1" BSP - (4) 55mm - Steel
WP-LK55-G16-W3-K
Pump connection 90° 1" BSP - (4) 40mm - Steel
WP-LK40-G16-W3-K
Flange 90° 1.1/2" BSP - (3) 72mm
5RG1.1/2X72
Flange elbow - MM (DIN2353) male
RBA35/12
Flange 90° 22L - (4) 40mm
Flange 90° 22L - (4) 40mm
Flange 90° 15L - (4) 35mm
Flange 90° 15L - (4) 35mm
Flange 90° 15L - (4) 40mm
Flange 90° 15L - (4) 40mm
Flange 90° 18L - (4) 40mm
Flange 90° 18L - (4) 40mm