Bremse RF2/32/310/OMP-OMR ø 25
Bremse RF2/32/310/OMP-OMR ø 25
…
Læs mere
Varenummer:
154-2348M10
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
18 varianter
Valgt variant:
154-2348M10
Bremse RF2/32/310/OMP-OMR ø 25
Specifications
Dimensions and shipping
Moment bremsning
RF/2... 7 - 43 daNm
Moment statisk
31 - 34 daNm
Mærke navn
Reggiana Riduttori
Olieviskositet anbefalet
32 cSt
Tryk åbning max.
250 bar
Tryk åbning min.
18 - 20 bar
Package size
0 pcs
Barcode
Gross weight
10,55 Kg
Net weight
10,55 Kg
Country of origin
Intrastat code
Product information
Bremse RF2/32/310/OMP-OMR ø 25
Links
Product catalog
Product catalog
Others has been looking for
WR255 Seal kit
WR255 Seal kit
Partnumber:
Package size:
Min. order quantity is:
1 pcs
Brake RF5/130/RR310-710/OMVS
Brake RF5/130/RR310-710/OMVS
Partnumber:
Min. order quantity is:
Seal kit for OMT ser. 1 + 2
Seal kit for OMT ser. 1 + 2
151B0113
Seal kit OMEW
Seal kit OMEW
Seal kit for OMR 32 MM
Seal kit for OMR 32 MM