Bremse RF2/32/310/OMP-OMR ø 25
Bremse RF2/32/310/OMP-OMR ø 25
…
Read more
Partnumber:
154-2348M10
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
18 variants
Chosen variant:
154-2348M10
Bremse RF2/32/310/OMP-OMR ø 25
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Reggiana Riduttori
Oil viscocity recommended
32 cSt
Pressure opening max.
250 bar
Pressure opening min.
18 - 20 bar
Torque braking
RF/2... 7 - 43 daNm
Torque static
31 - 34 daNm
Package size
0 pcs
Barcode
Gross weight
10,55 Kg
Net weight
10,55 Kg
Country of origin
Intrastat code
Product information
Bremse RF2/32/310/OMP-OMR ø 25
Links
Product catalog
Product catalog
Others has been looking for
Bremse RF2/43/DG-RF/289 Input OMSS Output OMS ø32
Partnumber:
Pakdåse OMT 65,0x45,0x7,0
Pakdåse OMT 65,0x45,0x7,0
633B3201
Universal pakningssæt Orbital X
Pakningssæt OMEW
Pakningssæt OMEW
Pakningssæt t/OMR ser.5 25mm
Pakningssæt t/OMR ser.5 25mm
Bremse RF5/85/RR310-710/OMTS
Bremse RF5/85/RR310-710/OMTS
Pakningssæt t/OMR 32mm
Pakningssæt t/OMR 32mm