Dobbelt rørholder ø9.5-9.5 - Sort Profileret Polyamid - DIN 1 Twin - 109.5/09.5-PA
Partnumber:
109.509.5PA
Package size:
0 Set
Min. order quantity is:
1 Set
Cover plate - DIN 1 Twin - ZiNi
Artikelnummer: GD1D
Brand Name
Stauff
Color
Black
D1
9,5 mm
DIN size
1
Diameter pipe
9,5 mm
Group Stauff
1D
H
27 mm
L1
36 mm
L2
20 mm
Material
Polyamide
Model code
109.5/09.5-PA
Number of bolts
1
S
0,6 mm
Standard DIN
DIN 3015 part 3
Temperature max.
+90 °C
Temperature min.
-30 °C
Type
Profiled
Width
30 mm
d2
9,5 mm