STOPFA12125
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
38 varianter
Valgt variant:
STOPFA12125
Stopflex spændebånd ø12-12,5mm
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter maks.
12.5 mm
Diameter min.
12 mm
Mærke navn
OP Srl
Förpackningsstorlek
0 pcs
Streckkod
Bruttovikt
0,05 Kg
Nettovikt
0,05 Kg
Ursprungsland
ITA
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Stopflex® spændebånd til montering på hydraulikslange.
Produktkatalog
Andra tittar på
Ring og 300mm wire 30,5mm til DIN2353