SA053G1L10
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
7 varianter
Utvald variant:
SA053G1L10
Luftfilter - 10my - 1/4" BSP
Reservdelar (1)
Air filter element - 10my nominel
Partnumber:
A5L10
Specifications
Dimensions and shipping
Användingsområde
Luft
Diameter
53 mm
Flöde luft nominell
250 lpm
Gänga
G 1/4 BSP
Gängform
Udvendig
H
53 mm
H1
13 mm
H2
50 mm
Luftfilter finhet
10 my
Modell kod
SA053-G1-L-10
Märke namn
MP Filtri
OE
53 mm
Sexkant
22 mm
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryck max.
1.5 bar