MF1002P25NB
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
20 varianter
Valgt variant:
MF1002P25NB
Filterelement - MPF - 25my nominel
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter hul
28 mm
Diameter udvendig
70 mm
Filtrering
Nominel
Filtreringsgrad
25 my
Flow Nominel
123 lpm
Længde
140 mm
Model kode
MF1002P25NBP01
Mærke navn
MP Filtri
Pakningsmateriale
NBR
Temperatur maks.
+110 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryk maks.
10 bar
Pakke str.
0 pcs
Stregkode
Brutto vægt
0,17 Kg
Netto vægt
0,17 Kg
Oprindelsesland
ITA
Intrastat varekode
Produkt information
MF filterelementer til filtre installeret i tanken, modellerne MPF og MPT.
Sortiment indhold
Links
Produktkatalog
Produktkatalog
Andre kigger på
Returfilter - 10my absolut - 1.1/4" BSP
Varenummer:
MPF1811G1A10
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Returfilter - 10my absolut - 3/4" BSP
Varenummer:
MPF1002G2A10
Filterelement - MPF - 10my absolut
MF1002A10HB
Trykindikator - 0-6 bar - 1/8" BSPT - tilslut: bagud
BVA14P01
Filterelement - MPF - 10my nominel
MF1002P10NB
Returfilter - 10my absolut - 1/2" BSP
MPF0301G1A10
Elektrisk trykindikator - 1.5 bar
BEA15HA50P01
Returfilter - 10my absolut - 1" BSP
MPF1003G3A10
Returfilter - 10my nominel - 3/4" BSP
MPF1002G2P10
MF1001P10NB
Returfilter - 10my nominel - 1/2" BSP
MPT0252-001
MF1001A10HB
Returfilter - 10my absolut - 1.1/2" BSP
MPF4002G2A10
Returfilter - 10my nominel - 2" BSP
MPF4003G3P10
MPF0301G1P10
MPT0252-003
Returfilter - 60my nominel - 1.1/4" BSP
Filterelement - MPF - 60my nominel
MF1002M60NB
Returfilter - 6my absolut - 1.1/4" BSP
MPF1811G1A06
Filterelement - MPT - 10my absolut
Returfilter - 10my nominel - 1.1/4" BSP
MPF1811G1P10
Elektrisk trykindikator - 2.5 bar
BEA25HA50P01
Returfilter - 10my nominel - 1" BSP