Let rørholder ø12.7 - Grøn Polypropylen - LN-312.7-PP
Artikelnummer:
LN312.7
Förpackningsstorlek:
0 Set
Minsta beställningskvantitet:
1 Set
B
14,5 mm
Brand Name
Stauff
Color
Grøn
D1
12,7 mm
Diameter pipe
12,7 mm
Group Stauff
3
H
23,5 mm
L1
33 mm
L2
15 mm
L3
7 mm
Material
Polypropylen
Model code
LN-312.7-PP
Number of bolts
1
Temperature max.
+90 °C
Temperature min.
-30 °C
Type
Profileret
d2
6,8 mm