LBG31273127
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
14 varianter
Valgt variant:
LBG31273127
Let dobbelt rørholder ø12.7-12.7 - Sort PP
Specifications
Dimensions and shipping
B
20 mm
D1
12,7 mm
D3
6,8 mm
D4
7 mm
Diameter rør
12,7 mm
H
22,5 mm
L1
53 mm
L2
30 mm
Model kode
LBG-317.2/17.2-PP
S
2 mm
Temperatur maks.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tilspændingsmoment
4 Nm
d2
12,7 mm